fbpx
LinkedIn

Dla klientów

Dajemy Ci gwarancję spokoju i pewności.

W obszarze nieruchomości poruszamy się zwinnie i szybko – niezależnie czy chodzi o transakcje zakupu, sprzedaży gruntu, sprawdzenia możliwości wykorzystania nieruchomości, weryfikację statusu prawnego, wyliczenia efektywności inwestycji, czy znalezienia nieruchomości pod inwestycję.

Sami także projektujemy i budujemy inwestycje deweloperskie – domy, osiedla, budynki mieszkalne, apartamenty, obiekty komercyjne. Zawsze dbamy o jakość wykonania, funkcjonalność i maksymalizacje wykorzystania potencjału lokalizacji.  

USŁUGI >>

Razem stworzymy wyjątkowe inwestycje

Zarząd

Adrian Niewiadomski

Prezes Zarządu

Z branżą finansową i rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych instytucjach finansowych w Polsce.

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu ze specjalizacją International Business and Finance, a także kierunku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Adrian Niewiadomski odpowiada za zarządzanie spółką, opiekuje się kluczowymi Klientami, opracowuje strategie i wyznacza nam kierunek rozwoju. Przeprowadził spółkę ze standardowego pośrednika przy sprzedaży mieszkań, do pozycji lidera w sprzedaży gruntów deweloperskich w Polsce.

Stworzył pionierski projekt prywatnego funduszu zajmującego się Land Developmentem, a także działalnością deweloperską w kluczowych lokalizacjach w kraju.

Zarząd

Grzegorz Kopacki

Wiceprezes zarządu

Z branżą finansową związany od 2006 roku. Od początku kariery zawodowej współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce.

Odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie projektami doradztwa finansowego w kilkunastu miastach w całym kraju. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ze specjalizacją Analiza Ekonomiczna.

W HomeLand odpowiada za funkcjonowanie działu Finansowania Przedsiębiorstw, którego celem jest zapewnienie Klientom skutecznej struktury finansowania. Jego ambicją jest zbudowanie najlepiej funkcjonującej w Polsce jednostki, zapewniającej alternatywne źródła finansowania biznesu Klientów HomeLand.

Prywatnie entuzjasta biegów górskich oraz turystyki pieszej i rowerowej.

Zespół

HomeLand to grupa ekspertów z różnych dziedzin, o bogatym doświadczeniu

i szerokiej wiedzy, poświadczonej zaawansowanymi stopniami naukowymi i branżowymi certyfikatami. Wysokie kwalifikacje to nasz klucz do usługi zapewniającej sukces i osiągnięcie wyznaczonych celów.

Zespołem skutecznie kierują założyciele – Adrian Niewiadomski i Grzegorz Kopacki. Przy wsparciu menedżerów, współpracowników i personelu administracyjnego, dbają o odpowiedni dobór zespołu doradców, dopasowanych indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Kompleksowość naszych działań to gwarancja dokładnego zrozumienia i efektywnej współpracy.

Mówią o nas:

Grunt w dobrych rękach

Dedykowany zespół doradców, skuteczne pomnażanie kapitału, stała kontrola przy optymalizacji inwestycji, a przede wszystkim znalezienie odpowiedniego odbiorcy – to walory kluczowe dla (...)

Grunt w dobrych rękach
Unikalne spojrzenie na finanse

Dedykowany zespół doradców, skuteczne pomnażanie kapitału, stała kontrola przy optymalizacji inwestycji, a przede wszystkim znalezienie odpowiedniego odbiorcy – to walory kluczowe dla (...)

Unikalne spojrzenie na finanse
Załaduj więcej >>