fbpx
LinkedIn

Dla klientów

Chcemy zagwarantować Ci spokój i pewność, że pod naszym okiem Twój grunt zyskuje na wartości. Naszym zadaniem jest kompleksowe doradztwo w obrębie rozwoju Twojego kapitału.

Każdemu z naszych klientów zapewniamy indywidualne podejście. W zależności od zakresu powierzonych nam zadań, dobieramy odpowiedni zespół specjalistów, którzy doradzą jak skutecznie poprowadzić plan rozbudowy wartości Twojej nieruchomości.

SPRAWDŹ >>

Twój zysk i bezpieczeństwo finansowe wyznaczają nam kierunek

Zarząd

Adrian Niewiadomski

Prezes Zarządu

Z branżą finansową i rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych instytucjach finansowych w Polsce.

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu ze specjalizacją International Business and Finance, a także kierunku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od 2016 roku pełni funkcję Członka Zarządu w firmie Follow Me sp. z o.o., odpowiadając za zarządzanie sprzedażą oraz relacje z największymi firmami deweloperskimi w Polsce.

W HomeLand, jako Prezes Zarządu odpowiada za zarządzanie spółką, indywidualną opiekę nad kluczowymi Klientami firmy, opracowywanie strategii i wyznaczanie kierunku rozwoju, podejmowanie decyzji dotyczących inwestycji w nieruchomości. Twórca funduszu Lending Fund, specjalizującego się w alternatywnych źródłach finansowania przedsiębiorstw.

Zarząd

Grzegorz Kopacki

Wiceprezes zarządu

Z branżą finansową związany od 2006 roku. Od początku kariery zawodowej współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce.

Odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie projektami doradztwa finansowego w kilkunastu miastach w całym kraju. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ze specjalizacją Analiza Ekonomiczna.

W HomeLand odpowiada za funkcjonowanie działu Finansowania Przedsiębiorstw, którego celem jest zapewnienie Klientom skutecznej struktury finansowania. Jego ambicją jest zbudowanie najlepiej funkcjonującej w Polsce jednostki, zapewniającej alternatywne źródła finansowania biznesu Klientów HomeLand.

Prywatnie entuzjasta biegów górskich oraz turystyki pieszej i rowerowej.

Zespół

HomeLand to grupa ekspertów z różnych dziedzin, o bogatym doświadczeniu

i szerokiej wiedzy, poświadczonej zaawansowanymi stopniami naukowymi i branżowymi certyfikatami. Wysokie kwalifikacje to nasz klucz do usługi zapewniającej sukces i osiągnięcie wyznaczonych celów.

Naszym Klientom gwarantujemy wsparcie w obszarze rynku nieruchomości, inwestycji, finansów i rachunkowości.

Zespołem skutecznie kierują założyciele – Adrian Niewiadomski i Grzegorz Kopacki. Przy wsparciu menedżerów, współpracowników i personelu administracyjnego, dbają o odpowiedni dobór zespołu doradców, dopasowanych indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Kompleksowość naszych działań to gwarancja dokładnego zrozumienia i efektywnej współpracy.

Mówią o nas:

Grunt w dobrych rękach

Dedykowany zespół doradców, skuteczne pomnażanie kapitału, stała kontrola przy optymalizacji inwestycji, a przede wszystkim znalezienie odpowiedniego odbiorcy – to walory kluczowe dla (...)

Grunt w dobrych rękach
Family Office - unikalne spojrzenie na finanse

Dedykowany zespół doradców, skuteczne pomnażanie kapitału, stała kontrola przy optymalizacji inwestycji, a przede wszystkim znalezienie odpowiedniego odbiorcy – to walory kluczowe dla (...)

Family Office - unikalne spojrzenie na finanse
Załaduj więcej >>