Top

Dla klientów...

Dla każdego z naszych klientów budujemy dedykowany zespół doradców, którego skład zależy od zakresu powierzonych działań. Takie holistyczne podejście, pod czujnym okiem partnerów i menedżerów, zapewnia dokładne zrozumienie każdej relacji z Klientem, ciągłość usług i stały efekt opłacalności.

Dla Klientów Homeland

Zarząd

PREZES ZARZĄDU
Prezes Zarządu Homeland Adrian Niewiadomski

ADRIAN NIEWIADOMSKI

Z branżą finansową związany od 2006 roku. Pełnił funkcje zarządcze związane ze sprzedażą w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce – Money Expert S.A. oraz Open Finance S.A.
Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu ze specjalizacją International Business and Finance, a także kierunku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od 2016 roku pełni funkcję Członka Zarządu w firmie Follow Me sp. z o.o., odpowiadając za zarządzanie sprzedażą oraz relacje z największymi firmami deweloperskimi w Polsce. W HomeLand odpowiada za zarządzanie spółką, indywidualną opiekę nad kluczowymi Klientami firmy, opracowywanie strategii i wyznaczanie kierunku rozwoju spółki, podejmowanie decyzji dotyczących inwestycji w nieruchomości. Obecnie pracuje nad uruchomieniem funduszu inwestycyjnego HomeLand, specjalizującego się w finansowaniu przedsiębiorstw oraz inwestycji na rynku nieruchomości.
Prywatnie stawia na aktywność – siatkówkę plażową, sporty walki i kalistenikę. Interesuje się psychologią oraz wszystkim, co związane ze sprzedażą i zarządzaniem w biznesie.

WICEPREZES ZARZĄDU
Wiceprezes Zarządu Homeland Grzegorz Kopacki

GRZEGORZ KOPACKI

Z branżą finansową związany od 2006 roku. Od początku kariery zawodowej współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce. Odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie projektami doradztwa finansowego w kilkunastu miastach w całym kraju.
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ze specjalizacją Analiza Ekonomiczna.
W HomeLand odpowiada za funkcjonowanie działu Finansowania Przedsiębiorstw, którego celem jest zapewnienie Klientom skutecznej struktury finansowania. Jego ambicją jest zbudowanie najlepiej funkcjonującej w Polsce jednostki, zapewniającej alternatywne źródła finansowania biznesu Klientów HomeLand.
Prywatnie entuzjasta biegów górskich oraz turystyki pieszej i rowerowej.

Zespół

Zespół HomeLand składa się z utalentowanych specjalistów o zróżnicowanym doświadczeniu w zakresie rynku nieruchomości, inwestycji, rachunkowości, finansów, zarządzania stylem życia, administracji.

Zespół jest prowadzony przez dwóch partnerów założycieli przy wsparciu menedżerów, współpracowników i personelu administracyjnego. Członkowie zespołu posiadają wiele zaawansowanych stopni naukowych i certyfikatów branżowych, dzięki czemu zapewniają doskonałą i wielopłaszczyznową obsługę.

Dla każdego z naszych klientów budujemy dedykowany zespół doradców, którego skład zależy od zakresu powierzonych działań. Takie holistyczne podejście, pod czujnym okiem partnerów i menedżerów, zapewnia dokładne zrozumienie każdej relacji z Klientem, ciągłość usług i stały efekt opłacalności.

zespół Homeland

Twoje zyski budują nasz sukces

Click to Hide Advanced Floating Content
Posiadasz grunty? Pomożemy w budowaniu ich wartości. dowiedz się więcej